Życzę Ci byś zauważał piękno w tym co jest, w sobie…

Na nadchodzący czas, jak i na każdy dzień roku, życzę Ci otwartości, szczerości, uważności i odwagi.

Życzę Ci siły do porzucenia porównywania zarówno siebie z innymi, innych z innymi jak i sytuacji przeszłych z aktualnymi, czy wyobrażonych (wymarzonych) z bieżącymi wydarzeniami.

Życzę Ci zauważania momentów kiedy osądzasz i oceniasz, powolnego oduczania się z tej czynności. Życzę Ci oduczenia się zakładania, domyślania się, dopowiadania, tworzenia wizji na przyszłość, uogólniania, szufladkowania i etykietowania wszystkiego.

Życzę Ci otwartości na Siebie, na innych, wielu pięknych relacji, począwszy od tej pierwszej (ze Sobą), komunikacji otwartej i szczerej.

Życzę Ci uważności i zgody na to by widzieć, słyszeć, czuć sygnały płynące z twojego ciała, twoje potrzeby, twoje marzenia, twoje małe zgody i niezgody – wszystko – niech będzie takie jak jest,

Zauważ, że nie życzę ci zmiany, bo TY nie musisz się zmieniać… dziś TY jesteś dokładnie taki jaki masz dziś być, a jutro jest nowy dzień. Jeśli jest coś co Ci przeszkadza (schematy, przekonania) możesz to zmienić! To Ty jesteś reżyserem, scenarzystą jak i głównym aktorem filmu pt. „Moje ŻYCIE” Ty tworzysz, czy to będzie dramat czy komedia, zależy od Ciebie, nie wbrew pozorom od okoliczności, przeszłości itp

Zauważ też, że nie życzę ci ani szczęścia, ani miłości… bo to już masz w Sobie 

Wystarczy zajrzeć, tam głęboko, w sam środeczek Siebie, rozpalić swój wewnętrzny ogień, posłuchać swego wewnętrznego głosu, swej mądrości i zaraz za lękiem w różnej postaci: smutkiem, żalem, frustracją, przygnębieniem, wstydem, obawami jest twoje osobiste źródło miłości, spokoju i bezgranicznego szczęścia.

Twoja cudowna, obfita kuchnia  Twój raj na ziemi, twoje zbawienie i życiowy cel 

Tego Ci z całego serca życzę 

Zostaw komentarz...