FORUM, wsparcie w drodze do Siebie! Tu znajdziesz wszystko!

Mam przyjemność zaprosić Cię do nowej przestrzeni w sieci – FORUM, wsparcie w drodze do Siebie!

Włożyłam wiele czasu i pracy by stworzyć to forum, ale bez Ciebie, bez nas jest ono skamieniałym tworem, jest martwym zbiorem znaków i grafik. Tylko i wyłącznie obecność twoja, jak i każdego z nas może tchnąć życie w tą przestrzeń.

Czy chcesz w to wejść? Czy chcesz zacząć budować wirtualną społeczność pełną empatii, wsparcia, obecności, zrozumienia? Miejsce spotkań i wymiany dla „osób, które rozumieją”?

Zapraszam na FORUM internetowe. Dla kogo ono jest? Co tam znajdziesz?

Cel FORUM, skupiać osoby, które:
– są w drodze do odkrycia, zaakceptowania Siebie, są na ścieżce rozwoju osobistego, duchowego,
potrzebują wsparcia w trudnych chwilach, potrzebują rady, obecności osób, które rozumieją, poczucia, że nie są same, że mimo odmienności tak wiele nas łączy,
– chcą wyrazić siebie, budują odwagę do tego by zacząć mówić, o sobie, o swoich doświadczeniach,
– interesuje je tematyka Wewnętrznego Dziecka, nawiązania kontaktu, pracy z przekonaniami, emocjami, z ciałem jaką bramą do świata emocji,
– chcą poznać doświadczenia innych osób w drodze do Siebie, chcą poznać nowe techniki, metody, wszystko to co służy innym a może przydać się i Tobie,
– chcą korzystać z budowanej wspólnie bazy wiedzy, które chcą ją tworzyć, chcą mieć informacje o ciekawych wydarzeniach, warsztatach itp.

Co mam dla Ciebie na zachętę? Tak byśmy weszli w inicjatywę jak najliczniej? Bo im więcej wartościowych historii, rad, źródeł wiedzy tym przestrzeń będzie dla nas niosła większą wartość, większe wsparcie!

Wchodząc w przestrzeń, zyskasz:

– moje wsparcie, w twoim problemie – na początkach forum będę starała się odpowiadać na większość postów, z kategorii [Potrzebuję wsparcia]

– dostęp do mojego dziennika – dla osób bardzo aktywnych na forum, stworzyłam grupę użytkowników VIP, które będą miały dostęp do treści mojego dziennika. A w nim bieżące przemyślenia, wnioski, refleksje, relacje z wydarzeń, w których biorę udział. Treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

O nie, nie… dwa powyższe akapity możesz uznać za nie byłe! Po serii głębokich oddechów i spokojnej refleksji, wszystko we mnie krzyknęło NIE! Nie będę na siebie nakładała kolejnych zobowiązań, które być może za jakiś czas zaczęłyby mi ciążyć.

Drogi czytelniku, towarzyszu podróży – co zyskasz wchodząc w przestrzeń forum? Być może siebie… to właściwie zależy tylko od Ciebie 🙂  Jeśli chcesz to wejdziesz, będziesz tworzyć, będziesz korzystać z tej przestrzeni. Jeśli nie zechcesz, nie wejdziesz w to, choćbym nie wiem jak cię „kusiła” w czym nie mam żadnego interesu.

Uczę się niepotrzebnie nie obciążać siebie <3 Ale o tym innym razem.

Jaką przewagę ma Forum nad grupą na Facebook’u? Zalety Forum:

 • możliwość tworzenia wątków, tematów, dodawania ich w odpowiednich kategoriach, co sprawia, że jest czytelnie i przejrzyście,
 • ograniczanie dostępności do tematów, tworzenie grup użytkowników, różne stopnie wtajemniczenia,
 • możliwość prowadzenia własnego dziennika, zapisywania swoich postępów, lub obserwowania rozwoju innych,
 • tematy, odpowiedzi na nie nigdy nie znikną, są archiwizowane na serwerach forum,
 • możliwość podglądu wszystkich postów, odpowiedzi użytkownika, który Cię inspiruje,
 • zaawansowane narzędzia do wyszukiwania, nawet po długim czasie z łatwością znajdziesz interesujący Cię temat wątek, osobę:

Forum podzielone jest na główne kategorie:

 1. Wewnętrzne dziecko!
 2. Potrzebuję wsparcia! Potrzebuję rady, pomocy! (miejsce gdzie znajdziesz wsparcie, obecność osób, które rozumieją)
 3. Chcę się podzielić (przestrzeń do dzielenia się sobą, tym co robimy, również prezentacja swoich działalności, dzielenie się tym co nam służy, książki, osoby, grupy, wydarzenia itp)
 4. Pozostałe (gdzie jest miejsce na dzienniki, osób chcących dzielić się swoją ścieżką)
 5. Sprawy organizacyjne (tu będziemy zgłaszać pomysły na ulepszenie naszej przestrzeni)

Zapraszam Ciebie do tworzenia przestrzeni pełnej życia, empatii, zrozumienia!

http://forum.madziowy.pl/

Zostaw komentarz...