Jak to działa? Wsparcie, bezpieczna przystań dla twoich emocji

Wsparcie poprzez konsultacje indywidualne Skype - czasowo niedostępne, do odwołania! O ponownym wznowieniu konsultacji, poinformuję na blogu jak i fanpage'u.

Co Ci proponuję?
Oferuję Ci rozmowy, będące formą wsparcia. Gdzie wysłucham, co w Twojej duszy gra, będę towarzyszyć Ci w odkrywaniu Siebie, a raczej w zdobywaniu pewności, że nie potrzebujesz żadnej pomocy poza swoją własną. A kiedy już wspólnie to osiągniemy… pozostanę być może wspomnieniem, jako elementem początkowej drogi. Z przyjemnością wprowadzę Cię w świat wewnętrznego kontaktu ze Sobą, ze swoimi niezauważanymi dotychczas częściami, szczególnie z Twoim wewnętrznym dzieckiem. Będę Ci towarzyszyć w powrocie do przeszłości, który jest konieczny aby znaleźć się TU i TERAZ, by pozbyć się tendencji do ciągłego patrzenia wstecz oraz postrzegania rzeczywistości przez pryzmat przeszłych doświadczeń.

Oczekiwany efekt, w postaci zmiany przekonań i postrzegania Sobie jak i otoczenia, zależy od Ciebie, nie ode mnie… to Twoja osobista praca i wysiłek, spowodują, że odkryjesz i doświadczysz tego za czym tak tęsknisz, do końca nie wiedząc co to jest.

line

Na czym pracujemy?
Ja mogę wspierać Cię własnym doświadczeniem i obecnością,  skupiając się głównie na:
– nawiązaniu Kontaktu z Wewnętrznym Dzieckiem, tym samym powrocie do dzieciństwa i leczeniu ran, zapełnianiu powstałych tam braków,
pracy z ciałem, będącym niedocenianym źródłem informacji o minionych wydarzeniach, o zatrzymanych i nieuwolnionych emocjach,
pracy z emocjami, aby potrafić je przyjmować, czuć i nie bać się ich,
– odnajdywaniu, nazywaniu, omawianiu błędnych przekonań o sobie jak i ponownej ich weryfikacji,
– uznaniu emocji, doznanych krzywd,
– postrzeganie problemu inaczej, jako Twojej osobistej reakcji emocjonalnej na dane wydarzenie czy dylemat,
– tworzeniu i odnajdywaniu się ‚po nowemu’ w relacji z bliskimi,

line

Czego oczekuję od Ciebie?
Pierwszym warunkiem naszej współpracy jest to, że bierzesz za Siebie, swoje decyzje życiowe odpowiedzialność! Kolejne to otwartość i gotowość na zmiany, które nastąpią w Twoim życiu. To w moim przekonaniu podstawy do owocnej współpracy… pozostałe to tylko formalność.

line

Jak odbywają się nasze spotkania?
Spotykamy się wirtualnie, za pośrednictwem Skype, nasz dialog ma formę video-rozmowy. W związku z tym potrzebujesz programu SKYPE, kamery internetowej, słuchawek i mikrofonu.

Jeżeli bardzo zależy Ci na osobistym spotkaniu, to jest to możliwe, acz bardzo obwarowane, zarówno ograniczeniami czasowymi, jak i miejscem, w którym możemy się ewentualnie spotkać. Co do tej opcji, szczegóły do ustalenia.

line

Czas trwania, koszt?
Nasze spotkanie trwa 1,5 godziny, jest to rozmowa, wymiana, również ćwiczenia. Nie jestem w stanie napisać co będzie się działo, bo to zależy w ogromnym stopniu od Ciebie, od tego czego potrzebujesz.

Informacje dotyczące kosztów i dostępnych terminów spotkań przesyłam zainteresowanym osobom na email, zapraszam do kontaktu (madzia@madziowy.pl)line

wsparciel

Zostaw komentarz...