Kolejny KROK w mojej drodze, właściwie to SKOK! FILM #1

Dziś w mojej głowie rozświecił się pomysł, który od dawna tam się kręcił, a właściwie to zapadła decyzja o jego realizacji. Będę nagrywała FILMY i publikowała je na YouTube!

Siedzę i bezgranicznie cieszę się do monitora, uśmiech jak banan, w oczach iskry.

Co się stało?
Nagrałam pierwszy film wideo, tak zupełnie bez przygotowania, kamera na parapet, ja na kanapie. Skoro zapadła decyzja, to na co czekać, trzeba sprawdzić jak się prezentuję przed kamerą.

Cała moja radość bierze się stąd, że mimo moich wyobrażeń siebie i świadomości jeszcze nie tak dawnych ograniczeń… oglądając wideo otworzyłam buzie i pomyślałam WOW! Za trzecim razem nawet się rozpłakałam!

Dlaczego?
Z radości! Nie dlatego, że jestem taka super extra tylko z racji POSTĘPU jaki zrobiłam w swojej drodze! Z osoby, która boi się odezwać, zabrać głos i powiedzieć cokolwiek, w kogoś kto nie boi się stanąć przed obiektywem, mówić spontanicznie i puścić to w świat! To jest SUKCES! Mój osobisty przełom! Jaka zmiana… a dopiero patrząc na siebie na tym nagraniu zobaczyłam jak ta zmiana jest widoczna i że ona faktycznie JEST!

A najbardziej dziwi mnie fakt, że jestem ze sobą non stop i czuje, że się zmieniam, że inaczej mówię, że wiele spraw przychodzi mi z łatwością, a kiedyś stanowiły ogromny problem… ale uwierzcie mi, że nie przypuszczałam, że widok samej siebie, mojego nastawienia, zachowania tak mnie poruszy. Bo w dalszym ciągu bardzo odbiega on od moich wyobrażeń o sobie, od tego jak ja się czuję ze sobą i jak pojmuje swoje możliwości.

Patrzenie na siebie może wiele nauczyć. Przykładowo nie byłam świadoma, że nadużywam niektórych słów, zwrotów. Jestem pewna, że kolejne piękne LEKCJE przede mną!

Specjalnie dla Was, taki pierwszy, surowy, na dziko, z małymi i większymi byczkami ale od serca, z pozdrowieniami!

Jeśli macie uwagi to poproszę!

 

Zostaw komentarz...