Medytacja #3 Odzyskaj swojego wewnętrznego przedszkolaka

Zapraszam na trzecią medytację, mającą na celu odzyskanie PRZEDSZKOLAKA w Tobie. Otoczenia go opieką i podarowania tego czego potrzebuje.

W komentarzach piszecie, że mam spokojny, kojący i miły głos. Dziękuję♥ Postanowiłam ten fakt wykorzystać i chce się nim podzielić.

Medytacje pochodzą z książki „Powrót do swego wewnętrznego domu”.

John Bradshaw jako jedną z metod nawiązania „kontaktu” ze sobą, proponuje medytacje, odsłuchiwanie afirmacji. Aby dać sobie, w tym wypadku jako niemowlęciu, to czego potrzebowaliśmy. Medytacja w moim przekonaniu to zagłębianie się w Siebie, wsłuchiwanie… na mnie w efekcie końcowym zadziałała bardzo relaksująco.

Powrót do swego wewnętrznego domu John BradshawProponowany w książce tekst należy nagrać, położyć się czy usiąść w spokojnym miejscu i odtworzyć nagranie.

Ja przygotowałam to nagranie dla siebie, żeby sprawdzić jak to działa. Przekazuję je również Wam, bo może też zechcecie spróbować 🙂

Jeśli nie macie książki jestem pewna, że nie przeszkodzi to w sprawdzeniu czy będzie odpowiadać wam taka forma ćwiczeń ze Sobą.

Zachęcam do otwartego podejścia, uruchomienia wyobraźni i przyjęcia emocji, które wywołają przychodzące wspomnienia. Pozwólcie im płynąć, nie zatrzymujcie ich.

Zapraszam! W przerwach między zdaniami… podążaj za tym co widzisz, czuj to co czujesz. Bo każde uczucie jest dobre. Spraw sobie prezent i pobądź ze Sobą, to takie 30 minut dla Siebie

POPRZEDNIE MEDYTACJE:
Druga medytacja – odzyskaj swoje małe dziecko.

Pierwsza medytacja – odzyskiwanie niemowlęcia.

 

Zostaw komentarz...