Najpiękniejsze opowieści. SMERFY – Egmont

Książka o smerfnych przygodach niebieskich ludzików, nabyta przypadkiem, w promocji w jednym z marketów. Kupiona, bo córcia była fanką smerfów, jeszcze za czasów kiedy nie szczędziliśmy jej oglądania bajek w telewizji. DSC_5230

Kupiłam bo lubię ‚grube’ książki. Nie spodziewałam się, że książeczka aż tak spodoba się naszej pociesze. Książka ma blisko 300 stron. Niejednokrotnie czytałyśmy całą na raz. Deszczowy wieczór, a my na łóżku z książką, opowieść po opowieści. Jak ja to LUBIĘ!

Jest to zbiór 12 smerfnych opowieści, poniżej spis treści:

DSC_5231

Piękne ilustracje, z nie dużą ilością tekstu. Idealne na rozpoczęcie przygody z czytaniem. Bo małe dzieci na początku, nie mają zbyt dużo cierpliwości do długich tekstów. A jak są obrazki to inna sprawa. A że od czegoś trzeba zacząć to polecam.

U nas książka gości od blisko dwóch lat. Uwielbiamy te książki! Wszystkie cztery przeczytane od deski do deski wielokrotnie i nic nie zapowiada żeby zostały rzucone w kąt.

Zakupiliśmy jeszcze trzy inne książki z tej serii. Nie ukrywam, że chętnie poszerzyłabym kolekcję. Książki pięknie wydane, dobrze oprawione, mimo częstego czytania stan idealny.

Już wkrótce zapraszam na zdjęcia i opis pozostałych.

 • Złota księga bajek. Najpopularniejsi bohaterowie Disney Junior.
 • Złota księga bajek. Zaczarowany zwierzyniec.
 • Najwspanialsze opowieści. Kubuś Puchatek.all

Zostaw komentarz...

 • Katarzyna

  Czy serie Złota Księga Bajek i Najpiękniejsze Opowieści różnią się czymś poza okładką? Jest jakaś różnica w jakości, wydaniu itd.? Z tego co widzę, to książka „Złota księga opowieści. Smerfy” ma taki sam spis treści, a cena na okładce o 10zł wyższa.

  • Z tego co mi wiadomo to niczym się nie różnią poza okładką. Jakość i oprawa dokładnie to samo.

   • Katarzyna

    Tak też myślałam. Dziękuję