Odzyskaj swoje wewnętrzne niemowlę! Medytacja, nagranie

W komentarzach piszecie, że mam spokojny, kojący i miły głos. Dziękuję♥ Postanowiłam ten fakt wykorzystać i chce się nim podzielić.

Jeżeli są wśród was osoby czytające „Powrót do swego wewnętrznego domu” to będzie to bardzo użyteczne nagranie.

John Bradshaw jako jedną z metod nawiązania „kontaktu” ze sobą, proponuje medytacje, odsłuchiwanie afirmacji. Aby dać sobie, w tym wypadku jako niemowlęciu, to czego potrzebowaliśmy. Medytacja w moim przekonaniu to zagłębianie się w Siebie, wsłuchiwanie… na mnie w efekcie końcowym zadziałała bardzo relaksująco.

Powrót do swego wewnętrznego domu John BradshawProponowany w książce tekst należy nagrać, położyć się czy usiąść w spokojnym miejscu i odtworzyć nagranie.

Ja przygotowałam to nagranie dla siebie, żeby sprawdzić jak to działa. Przekazuję je również Wam, bo może też zechcecie spróbować 🙂

Jeśli nie macie książki jestem pewna, że nie przeszkodzi to w sprawdzeniu czy będzie odpowiadać wam taka forma ćwiczeń ze Sobą.

Zachęcam do otwartego podejścia, uruchomienia wyobraźni i przyjęcia emocji, które wywołają przychodzące wspomnienia. Pozwólcie im płynąć, nie zatrzymujcie ich. U mnie odsłuchiwanie przywołało wiele obrazów, pojawiły się różne emocje… Miałam później co procesować, co aktualnie jest dla mnie metodą najbardziej skuteczną 🙂 Ciekawa jestem waszych opinii.

Dajcie proszę znać czy jesteście zainteresowani kolejnymi nagraniami, tego typu. W różnym wieku mieliśmy różne potrzeby, stąd dla każdego okresu życia przewidziana jest oddzielna medytacja.

Zapraszam! W przerwach między zdaniami… podążaj za tym co widzisz, czuj to co czujesz. Bo każde uczucie jest dobre. Spraw sobie prezent i pobądź ze Sobą. To takie 30 minut dla Siebie

Zostaw komentarz...

  • malina

    bardzo dziekuje za te medytacje.pierwszy raz zasnelam,a nastepnym razem bardzo mnie poruszyla 🙂

    • Malinko dziękuję! Zabawne bo ja za pierwszym razem też zasnęłam 🙂 Cieszę się, będę nagrywała kolejne. Pozdrawiam!

  • Zosia

    Świetne, dziękuję! Właśnie kilka dni temu utknęłam na pierwszej medytacji czytając Bradshaw`a bo nie miałam ochoty słuchać własnego nagranego głosu… A Twój głos pasuje mi idealnie 🙂 Mogę pracować dalej. Pozdrawiam.

    • Cieszę się! Świetnie że wykonujesz ćwiczenia czytając tą książkę, to bardzo istotne! Medytacje też mnie blokowały, dlatego nagrywam i dzielę się z przyjemnością. Miło że że korzystasz z tego. Druga medytacja też już dostępna 🙂 kolejne prawdopodobnie również nagram 🙂 Dziękuję <3