Paint’it! Obudź w sobie artystę! Pomysł na prezent dla Siebie?

Robiąc zakupy, ze zdziwieniem w oczach patrzę na mikołaje, ozdoby choinkowe, dekoracje świąteczne! Mamy 16 listopad a już niemal święta, za 1,5 miesiąca Wigilia a na zewnątrz zaczyna się szał sprzedaży 😉 Ale skoro myślimy o dekoracjach, planach na „grudniowe święta” to czas pomyśleć również o prezentach. A ja mam dla was coś nowego!

W tym czasie i miejscu chcę zaprezentować wam moje „kolejne dziecko” sklep internetowy Paint IT – z obrazami do samodzielnego malowania.  Jak dla mnie idealny pomysł na prezent!

Na zdjęciu obok mój pierwszy, skończony obraz. Efekt zaskoczył mnie bardzo! A jak miło patrzy się na taki samo’namalowany obraz, wiszący w widocznym miejscu w domu! Czas spędzony na malowaniu doceniam za każdym razem kiedy spojrzę na ścianę 🙂

Paint IT – Odkryj w sobie artystę! Pomysł na prezent?

Z otwartym sercem oferuję Wam produkt, który trafił w mój gust. Obrazy do samodzielnego malowania. Wcześniej kolorowałam obrazki na papierze, kolorowałam kredkami, farbami… czas spędzony na malowaniu zostawał w zeszycie lub na kartkach schowanych w szafce.

Kiedy rok temu dostałam w prezencie (pod choinką) mój pierwszy obraz do samodzielnego malowania, nie ukrywam, że zwój tkaniny leżał pół roku w szafie i czekał. Kiedy już się doczekał wejścia na moją listę priorytetów … zachwycił mnie.

Poniżej przedstawiam efekty mojej pracy, wykonując zdjęcia nie podejrzewałam, że będę je gdziekolwiek publikowała. Służyły na tamten czas uwiecznieniu postępów w malowaniu, w stopniowym wypełnianiu obrazu farbą… co w efekcie końcowym dało piękny efekt. Efekt, którego się zdecydowanie nie spodziewałam!

Foto-proces powstawania mojego pierwszego obrazu:

Uwierz mi, że kiedy zaczniesz malować, trudno będzie Ci się od tego oderwać. Kończąc już niemal mój pierwszy obraz, chciałam kupić kolejny. Okazało się, że nie jest to produkt łatwo dostępny w Polsce. Tak powstał pomysł stworzenia tej przestrzeni – sklepu internetowego Paint IT. Zdecydowałam zainwestować troszkę i zakupić na start kilkanaście obrazów i sprawdzić czy zakochasz się w nich tak jak ja?

Posyłam w świat z ciekawością, co się zadzieje? Czy będę na szybko sprowadzać kolejne obrazy, by zdążyły dojść przed świętami? A może zalegną w mojej szafie i przez najbliższe kilka lat będę miała co malować? Kto wie? Przewidzieć się nie da… więc „Let’s GO!” sprawdzam co się wydarzy.

Zapraszam! Zobacz czy zainteresuje Cię ten innowacyjny pomysł na spędzanie czasu, na relaks, na tworzenie pięknej dekoracji dla twojej przestrzeni!

W mojej nowej przestrzeni na paintit.pl możecie wybrać, kupić obraz, który na pierwsze spojrzenie porusza wasze dusze. Jeśli masz inne preferencje, chciałbyś namalować co innego, a jest to niedostępne… napisz do mnie.

Kliknij w grafikę, wejdź na www.paintit.pl  i sprawdź czy to jest coś dla Ciebie!

Zostaw komentarz...