Twoje wsparcie dla mnie?

Kiedy dowiedziałam się o Patronite, w mojej głowie rozbłysła lampka – TAK! Być może w ten sposób będę mogła zdobyć dodatkowe środki, na spełnianie moich marzeń! Być może w ten sposób, pojawią się wokół mnie osoby, które zechcą mnie wesprzeć.

Patronite jest portalem, który jest łącznikiem między osobami działającymi, tworzącymi w sieci a osobami, które korzystając z ich twórczości, chcą je wspierać finansowo. Możesz stać się moim patronatem i podarować mi 3, 7, 15 lub 21 zł miesięcznie na założone przeze mnie cele edukacyjne.

Taka relacja zgodna z zasadą WIN -WIN, wygrany-wygrany. Idealna, cudowna i jakże wartościowa symbioza, w czystej postaci. Tworzenie relacji, na której obie strony korzystają.

Cel jaki mi przyświeca, angażując się w ten portal?
To nie jest prośba o wynagrodzenie za moje starania i serce wkładane w to co robię. Zaczęłam to robić i robię, bo mam w sobie silną wewnętrzną potrzebę dzielenia się, momentami zastanawiam się gdzie ona ma swoje źródło. Czasem miewam poczucie, że to moje życiowe powołanie, takie porywy duszy, która dobrze wie co, kiedy i jak robić. To, że biorę udział w tej inicjatywie, jest wyrazem mojej otwartości na wsparcie otaczających mnie osób. Co jak większość nas wie nie jest łatwe, wyciągnąć rękę do innych.

Chcę ubogacać swój wewnętrzny świat, chcę zdobywać nowe doświadczenia, chcę pracować z ludźmi, chcę wspierać i dzielić się najcenniejszym co mam – swoim życiowym doświadczeniem i mądrością, jaką zdobywam w działaniu. Mądrością, która rodzi się przez wprowadzanie w życie zdobywanej wiedzy.

Na dziś moim celem jest ukończyć przedsięwziętą Akademię Psychobiologii, poszerzać wachlarz lektur, które chciałabym przeczytać. Mam w sobie też potrzebę spotykania się z ludźmi, na konferencjach, warsztatach itp. Bardzo odlegle, ale od kilku lat, jest ze mną potrzeba by zostać psychoterapeutą. Na dziś mam potrzebę kształcić się, zainwestować swój czas na spotkania z ludźmi posiadającymi doświadczenie w pracy z osobami potrzebującymi wsparcia.

Czuję w sobie, nie wiem jak to nazwać, powołanie do bycia wsparciem, do dzielenia się i chcę to robić. Wiele lat żyłam przekonaniem, że jestem „po nic”, że życie nie ma sensu. Teraz czuję, że to co robię jest właśnie tym moim, jedynym, inspirującym, porywającym zajęciem, które uwielbiam. Moja pasja, którą marzę rozwijać, wspierać i dzielić się.

Do swobodnego korzystania z oferty edukacyjnej potrzebuję miesięcznie ok. 800-900 zł, przez najbliższe 5 lat. Na myśl, że moje ograniczenie finansowe zniknęłoby gdyby, każda z osób lubiących mój profil na Facebook’u podarowała mi 1 zł / miesięcznie, uśmiech nadziei pojawia się na mojej twarzy.

W sytuacji posiadania 800 zł miesięcznie na edukację, otwiera się dla mnie wiele drzwi, które aktualnie są zamknięte lub zaledwie uchylone. Ty również zyskujesz na moim wzroście! Bo ja podnosząc swoją świadomość, jestem w stanie dać więcej.

Nie widzę powodów by nie spróbować, bo kto zatrzymuje się w strachu i obawach, traci podwójnie, a nawet po wielokroć. Gdy nie spróbuję, nie dowiem się czy coś z tego będzie, co i czy w ogóle wniesie to w mój świat.

Pielęgnuję swoją odwagę w działaniu. Zasiane jakiś czas temu ziarenko odwagi i wewnętrznej siły ma dobre podłoże, a ja przy każdej okazji podlewam je wiarą i pewnością, że to co mam potrzebę robić, inicjować nie pojawia się w moim sercu bez powodu.

Ja dziś otwieram się na szczodrość, ofiarność otaczających mnie osób, nie widzę powodów by tego nie robić 🙂 Otwieram się na to co chce przyjść, uczę się zgłaszać potrzebę, prosić o wsparcie i z radością, otwartością i wdzięcznością je przyjmować.

Jeśli poczujesz potrzebę by mnie wesprzeć, podarować mi swój czas, będę wdzięczna, za twoją otwartość na takie działanie. Zrobisz coś dla mnie, ale i dla siebie, bo dawać też trzeba sobie pozwolić.

Budzi się w Tobie potrzeba, by wesprzeć moją edukację?
Kliknij w poniższą grafikę, zobacz mój profil na PATRONITE

Patronite, jak to działa? Kim są patroni, kim są autorzy. Kliknij poniżej

Wspierają mnie – PATRONI

 

 

Zostaw komentarz...