POLECAM / NIE POLECAM część 1 – Naklejanki, ćwiczenia, wierszyki dla 2-latka!

Dla słodkich 2-latków!

U nas od mniej więcej 2-latek zaczęło się zainteresowanie naklejkami, więc nie szczędziłam tej sympatycznej czynności mojemu dziecięciu.

Wśród pozycji, które zakupowaliśmy były takie, które nam się podobały, ale też i takie, z których zakupu nie byłam zadowolona.

Bo mam zwyczaj kupować jak najtaniej się da, a że najtaniej w sieci, to tak też robię. Nie mam zatem możliwości zaglądania do książek.

Poniżej dzielę się doświadczeniami 🙂


POLECAMY!

 1.  Mali geniusze. Zabawy językowe 2-latka – Dla nas była to książeczka HIT, naklejki były zachętą, a od tej książeczki i dwóch innych (tytuły pogrubione) zaczęliśmy przygodę z czytaniem, ze słuchaniem, z patrzeniem i pytaniem o obrazki. Patrząc na nią wracają wspomnienia, tych całych godzin, spędzonych razem z literkami i obrazkami. 🙂


 2. Tęczowe przedszkole. Naklejkowo 2-latka
  Bardzo sympatyczne obrazki, dużo zwierzątek, dużo naklejek.


 3. Tęczowe przedszkole. Uniwersytet 2-latka
  Ciekawe zadania, prócz naklejek, strona do wycinania m.in. wagoników do wielokrotnego użycia.
 4. Tęczowe przedszkole. Wierszyki 2-latka
  Sympatyczne rysunki, czytanie ich sprawia wiele radości.

NIE POLECAMY: 

 • 2 LATEK
  1. Mała szkoła. Wesołe zadania 2-latka
   Książeczka ta kupiona pod koniec naszych przygód z tego typu książeczkami. Książka 96 stron. Zapowiadało się zachęcająco. Niestety okazała się zlepkiem, 4 książeczek, z czego wszystko już mieliśmy. Może dla kogoś, kto jeszcze nie ma żadnych książeczek tego wydawnictwa byłoby OK. Dla nas było rozczarowanie, bo nie podejrzewałam że wydawnictwa, publikują te same treści, w innych okładkach.
  2. Tęczowe przedszkole. Zagadki 2-latka –
   Książeczka w porównaniu do innych nie przypadła mi do gustu. Cała ma 11 zagadkowych zwierzątek. Jak dla mnie to zmarnowane miejsce, można by lepiej wykorzystać strony tej książeczki. Gdybym widziała środek, nie kupiłabym.


  3.  Tęczowe przedszkole. Świat 2-latka
   Okładka książeczki wskazywała, na kolejną z uroczymi i lubianymi, przez nas obrazkami, po otwarciu rozczarowanie. Widząc w środku, przed zakupem, nie kupiłabym.

Zostaw komentarz...