Bezinteresowny, niespodziewany, niosący radość miły gest

Piszę, nagrywam… wy komentujecie, polubiacie to co robię. Dostaję wiadomości z wieloma słowami pokazującymi mi, że to co robię nie pozostaje bez echa. Moje pisanie, przemyślenia, moje doświadczenie wnoszą odrobinkę „mojości” do waszego życia, do waszej drogi ku Sobie. Bardzo mnie to cieszy, każdą taką przesłankę odbieram z ogromną radością, ciesząc się poczuciem, że mogę się dzielić i niesie to korzyści nie tylko dla mnie.

Dziękuję WAM!

Wczoraj wyżej opisane poczucie uległo ogromnemu wzmocnieniu. Nigdy wcześniej nie otrzymałam czegoś namacalnego, fizycznego, czegoś co by ze mną było i nie uleciałoby jak chwilowa radość, myśl czy odczucie.

Otrzymałam paczkę, a w paczce była książka, którą chciałam mieć, a ona sprytnie i pokrętnie umykała mi. Teraz ją mam! Tylko, że to nie jest zwykła książka… to jest wyjątkowa dla mnie książka. Otrzymałam ją od Asi, na pierwszej stronie kilka słów do mnie, które sprawiły, że moje oczy wypełniły się łzami. Poczułam nieznane mi uczucie, którego nawet nie potrafię nazwać. Prezent od serca, bezinteresowny, ciepły i dla mnie niezwykle poruszający. Do tej pory nie dostałam czegokolwiek od osoby, której nie znam, a tym bardziej takiej, która nic w zamian ode mnie nie oczekuje. Niezwykłe!

Jak ja bardzo czuję, że życie jest piękne, a ludzie są niezwykli!

Asiu dziękuję, zapisałaś się w mojej pamięci na dobre! 🙂

Każdemu z Was życzę ciepła, otwartości i chęci do bezinteresownego działania, dawania, dzielenia się. Wierzę, że to co dajemy z głębi serca, wróci do nas zwielokrotnione. Nie bójmy się dawać, tym samym wprowadzając radość i ciepło w życie innych ludzi.

Bądźmy szczęśliwi, dawajmy sobie wzajemnie radość 🙂 Pięknego dnia dla Was!

Zostaw komentarz...