Świat w obrazkach – Ludzkie ciało

Nasza opinia o książce: Świat w obrazkach – Ludzkie ciało.

Książka, którą uwielbiamy!
W ogóle książki z tej serii, a jest ich bardzo duuużo są cudowne. Spędzamy na oglądaniu obrazków, czytaniu, częściej opowiadaniu i odpowiadaniu na pytania naszej 3,5 latki. Obrazki są ciekawe, ja sama dowiedziałam się wielu ciekawostek. Bardzo mądra i pouczająca książka.

Dla mnie niesamowity jest fakt, że książka, tak bogato ilustrowana, mająca 130 stron, w wersji z miękką okładką kosztuje w internetowych dyskontach książkowych 7-8 zł! Taka książka powinna być w każdym domu OBOWIĄZKOWO.

Moja córeczka wie teraz co to mózg, co się dzieje z jedzonkiem, które zjada, czasami ćwiczy oddychanie płucami 😉 Niesamowite, jak dużo informacji jest w stanie zapamiętać taka mała główka.

Zachęcam do zapoznania się z galerią zdjęć, jestem pewna, że przekona Was ona do podarowania swojej pociesz takiej książki.

Ja niemal wszystkie nasze książki pozyskuję przez internet, taniej, szybciej… ale minusem jest to, że nie wiem jak książka wygląda w środku. Często szukam recenzji, w których są zdjęcia wnętrza książek, na ich podstawie decyduję się lub nie na zakup. Recenzji zdjęciowych jest mało, a ja chętnie podzielę się naszym księgozbiorem.

Zostaw komentarz...