Potrzebne Ci wsparcie? Służę swoim doświadczeniem!

Wsparcie poprzez konsultacje indywidualne Skype - czasowo niedostępne, do odwołania! O wznowieniu konsultacji, poinformuję na blogu jak i fanpage'u.

Kto może wspierać?
Będąc na pewnych wykładach przemawiał, a właściwie porywał mnie ON, który opowiadał o swoich doświadczeniach życiowych. Był lekarzem, leczył ludzi, bez głębszego zastanowienia przepisywał chorym, cierpiącym leki, kuracje eksperymentalne. Czuł się kompetentny w tym co robi, był pewien, że zdobyta wiedza daje mu prawo radzić ludziom i podawać rozwiązania. Przełom nastąpił w momencie kiedy zachorowała jego żona, stało się COŚ czego się nie spodziewał… nie był w stanie przepisać żonie leków, które tysiące razy wcześniej stosował u obcych ludzi. Pojawiły się całe góry wątpliwości… nie mógł wyjść z podziwu, dlaczego wcześniej robił to z taką pewnością, a w momencie kiedy chodziło o jego własną, ukochaną żonę było inaczej?

Doszedł do wniosku, że wiedza którą zdobył, nie znaczy nic wobec doświadczenia, tego co się dzieje. Zrozumiał, że faktycznie nieść wsparcie może tylko ta osoba, która doświadczyła na własnej skórze problemu. Tu pojawia się ogromna rozbieżność między posiadaniem WIEDZY a DOŚWIADCZENIA!

Mężczyzna ten z zacięciem mówił również, żebyśmy wszyscy przestali ubiegać się za kolejnymi certyfikatami, kursami, studiami bo wszystko co nam jest potrzebne, każdy z nas ma w Sobie!

Ja też tak myślę, ja tego doświadczam!


Aby zmienić swoje życie potrzebujesz SIEBIE i wiary w to, że masz wszystko czego potrzeba. Tylko jest tu wiele ALE… dlatego, że większość z nas nie ma tej pewności w Sobie, co jest naturalne wobec tego jak byliśmy traktowani jako dzieci. Wtedy właśnie dobrze jest mieć wsparcie w osobie, która jest choć krok przed Tobą w drodze do odkrycia Siebie! Osobę, która pomoże Ci uwierzyć, poczuć, że TY jesteś tym czego szukasz!


Tylko ten, który zna piękno powrotu do Domu Wewnątrz Siebie SAMEGO, będzie Cię wspierał!wsparcieeewsparcie w powrocie do siebie


Osób poszukujących Siebie jest wiele, droga ta bywa wyboista. Odkrywanie Siebie a szczególnie wracanie do przeszłości jest bolesne, budzą się wtedy w nas całe pokłady zablokowanych emocji, odczuć. Jest to czas gdy szczególnie potrzebujemy wsparcia… osoby, która uzna nasz ból, pomoże nam swoją obecnością przejść ten etap.


W tym miejscu, z ogromną radością, chce poinformować, że kiełkująca we mnie myśl, by oferować Wam wsparcie, staje się w tym momencie rzeczywistością. 

♥ ♥ ♥ Zapraszam ♥ ♥ 


Co mogę Wam zaproponować?
Wsparcie, empatię, swój czas, otwartość, atmosferę sprzyjającą otwieraniu się na dzielenie się tym co boli. Przede wszystkim oddaję w wasze ręce własne doświadczenie w odkrywaniu Siebie, wychodzeniu z uwikłań z własnymi rodzicami, zrzucaniu błędnych przekonań o Sobie, otaczających mnie osób, w zmianie podejścia do Siebie i życia. Doświadczenie w tworzeniu na nowo relacji kobieta/mężczyzna, jak i relacji z dziećmi.

Mogę wspierać Was w TYM czego sama doświadczyłam, niczym ponadto! Mogę Wam zaoferować to co mam najcenniejsze – SIEBIE i swoje życiowe doświadczenie.

Czuję, że praca z Wami będzie dla mnie niezwykle ubogacająca. A z każdą kolejną rozmową będzie moich doświadczeń więcej i więcej i więcej…


Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia, że być może to ja mogę Ci je dać, napisz do mnie – umówimy się – madzia@madziowy.pl

wsparciel

Więcej szczegółów znajdziesz na – „WSPARCIE – Jak to działa?

Jak to działa? Wsparcie, bezpieczna przystań dla twoich emocji

Opinie osób, z którymi współpracowałam

Wasze opinie, rekomendacje

Zostaw komentarz...