Zapraszam do komentowania – możesz pisać również jako GOŚĆ!

Przesyłam instrukcję dodawania komentarzy na stronie jako GOŚĆ. Wiem, że część z Was woli komentować anonimowo, a opcja  [Wolę komentować jako gość] jest sprytnie ukryta.

W tym miejscu chcę podziękować, ze wszystkie wiadomości, komentarze, które napawają mnie wiarą, że moje pisanie ma głębszy sens. Fakt, że dzielicie się ze mną, jest niezwykle budujący 🙂 Dziękuję!


Okno komentowania wygląda jak na screenie poniżej. Sugeruje, że należy się zalogować lub zarejestrować w DISQUS.
Można jednak komentować jako GOŚĆ.

Okno komentowania wygląda jak na screenie powyżej. Sugeruje, że należy się zalogować lub zarejestrować w disqus. Można jednak komentować jako GOŚĆ

Po wpisaniu komentarza, gdy klikniesz w pole do wpisywania imienia [Name], rozwija się opcja  [Wolę pisać jako gość], zaznaczamy ją.

Kiedy zostało zaznaczone [Wolę pisać jako gość], do uzupełnienia pozostają tylko dwa pola [Name] i [Email].

Wpisz imię, pseudonim lub co sobie tylko życzysz.

Podaj email, będę go widzieć tylko ja, podczas zatwierdzania komentarza, nikt inny. Jeśli mimo to nie chcesz podawać adresu email, możesz wpisać wymyślony np. madzia@madzia.pl, aby tylko forma była zachowana tekst@tekst.pl.

Po publikacji będzie widoczna treść komentarza i tekst, który wpiszesz w okienku [Name]

Kiedy zostało zaznaczone [Wolę pisać jako gość], do uzupełnienia pozostają tylko dwa pola [Name] i [Email]. Wpisz imię, lub co sobie życzysz :) Podaj email, będę go widzieć tylko ja, podczas zatwierdzania komentarza, nikt inny. Jeśli nie chcesz podawać adresu email, możesz wpisać wymyślony np. madzia@madzia.pl, aby tylko forma była zachowana tekst@tekst.pl:) Po publikacji będzie widoczna treść komentarza i tekst, który wpiszesz w okienku [Name]

Będzie mi bardzo miło czytać wasze komentarze! Jest to dla mnie sygnał, że nie piszę sama do siebie! A przede wszystkim to, że podarujecie mi swoją część ‚prawdy’ będzie prawdziwie bezcenne.

 

Zostaw komentarz...

  • Madzia

    A tak wygląda komentarz gościa 🙂 Pozdrawiam Was!